Właścicielem serwisu krsniemiecki.pl jest biuro tłumaczeń BeLingua, które realizuje wszystkie tłumaczenia i prowadzi rozliczenia z klientami.

FAKTURA – wybierz język

Faktury lub faktury proforma dla klientów zagranicznych standardowo wystawiamy w języku angielskim. Na życzenie klienta mamy możliwość wystawić także fakturę w jednym z 30 języków.

PŁATNOŚCI I WALUTY ROZLICZEŃ
klienci biznesowi

Rozliczenia usług tłumaczeniowych wykonywanych dla klientów biznesowych krajowych i zagranicznych mogą być w walutach: PLN, EURO, USD, GBP, CHF w których prowadzimy rachunki.

krs

klienci indywidualni

Klienci z Polski – rozliczenia z klientami indywidualnymi w Polsce realizowane są gotówką  w walucie PLN, przelewem lub poprzez serwis płatności natychmiastowych tpay.com.

Klienci z zagranicy – osoby nieposiadające rachunku w PLN, mogą dokonać płatności za tłumaczenia w każdej walucie kartą kredytową: Visa, Mastercard, Maestro, American Express, Discover Network, za pośrednictwem serwisu PayPal.

Informacje o serwisie tpay.com
Płatności natychmiastowe w walucie PLN realizowane są za pośrednictwem serwisu tpay.com, należącym do spółki Krajowy Integrator Płatności S.A. z siedzibą ul. Św. Marcin 73/6, 61-808 Poznań, NIP: 7773061579, KRS: 0000412357. Kapitał zakładowy KIP S.A. wynosi 5.494.980 PLN. Więcej na temat bezpieczeństwa płatności kliknij